Tercüme Bürosu - Yeminli Tercüme Hizmetleri
İngilizce tercüme - Fransızca - Almanca tercüme - İtalyanca tercüme - İspanyolca tercüme - Romence tercüme -Rusça tercüme - Bulgarca tercüme - Ukraynaca tercüme - Çince tercüme - Japonca tercüme - Macarca tercüme -Ermenice tercüme - İsveççe tercüme - Norveççe tercüme - Fince tercüme - Danca tercüme - Yunanca tercüme -Sırpça tercüme - Hırvatça tercüme - Boşnakça tercüme - Makedonca tercüme - Arapça tercüme - Farsça tercüme- İbranice tercüme - Gürcüce tercüme

Portekizce tercüme - Felemenkçe tercüme - Flamanca tercüme - Hollandaca tercüme - Çekçe tercüme - Azerice tercüme - Özbekçe tercüme - Kazakça tercüme - Türkmence tercüme - Moğolca tercüme - Urduca tercüme - Lehçe tercüme - Slovakça tercüme - Lehçe tercüme - Osmanlıca tercüme - Arnavutça tercüme - Korece tercüme - Macarca tercüme - Slovakça tercüme - Urduca tercüme - Hintçe tercüme - Latince tercüme - Estonca tercüme - Belarusça tercüme - Vietnamca tercüme - Tagalog tercüme - Kürtçe tercüme - İzlandaca tercüme
 
+90 232 425 49 40
Tercüme Bürosu Hizmetlerimiz
Doğruluk, Kalite ve Güvene Dayalı Olarak Hizmetinizdeyiz
VİZE DANIŞMANLIĞI

Her türlü vize formları, on-line formlar, konsolosluk tercümeleri, vize başvuru evrakları, vize prosedürleri, araştırmalar v.b. tercümeler, her dilde, konularında uzman, işletme eğitimi görmüş tercümanlarımızca yapılmaktadır.

Turistik Vize | Aile Ziyareti Vizesi | İş Ziyareti Vizesi | Öğrenci Vizesi | Evlilik Vizesi | Nişanlı Vizesi | Yerleşim Vizesi | Çalışma Vizesi | Göçmenlik Vizesi

Vize almak için yabancı ülke konsolosluklarına binbir oyun yapan üç beş vatandaşımız yüzünden başta Avrupa ve Amerika olmak üzere çoğu gelişmiş ülke Türk vatandaşlarına vize vermek için gereksiz yere bir yığın sıkı tedbir uygulamaktadır. İstediğiniz ülkeye seyahat edebilmeniz için önünüzde duran bu bürokratik engeli, vize alma sıkıntısını 21 yıllık tecrübemizle biz sizin için kolayca çözebiliriz. Bırakın, aynı yolda daha önce yürümüş kişiler olarak kılavuzunuz olalım. Bu konuda ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın:

www.vizekolay.com | www.izmirdevize.com | www.amerikavizesi.us | www.ingilterevizesi.us | www.ingilterevizesial.com | www.ingilterevizesi1.com

Vize başvurunuzu, konsoloslukları eksiksiz tatmin edecek şekilde ve usulüne uygun olarak yapalım; harcadığınız para (vize ücreti, yol, tercüme, kargo masrafı v.s.) ve zaman boşa gitmesin!

Hazırladığımız dosyaların kendilerine “uzman” diyen bir çok danışmanlık bürosundan daha kısa sürede ve başarılı bir şekilde neticeleneceğini garanti ederiz! Bu taahhüdümüz, tabi ki vize alacağınızın 100% garantisi şeklinde yorumlanmamalıdır. Vize başvurunuzun başarılı bir şekilde neticelenmesindeki birinci şart, sunduğunuz belgeler ile vize verilmeye elverişli olduğunuzu ispat etmenizdir. Bunun da yolu, doğru evrakları sunmanın yanı sıra, bu evrakların seçici bir yaklaşımla tanzimi ve konsolosluk yetkililerinin başvurunuz üzerinde olumlu bir karar vermelerini sağlamak doğrultusunda uygun açıklama ve tercümelerinin eklenmesi şeklindedir.

Vize başvurunuz öncesinde bize gelin ve durumunuzu konsolos yetkililerinin gözünde ve kıstaslarında değerlendirelim.
Elinizdeki evraklar ve mevcut şartlarınızla başvuru yaptığınız takdirde alacağınız olası neticeyi ve sebeplerini size açıklayalım.
Eğer şartlarınız konsolosluğun öngördüğü icaplara uymuyorsa, boşuna para ve zaman kaybetmeden sizi yönlendirelim ki bu icapları yerine getirin ve ardından “evet” cevabını alma ihtimalinizin daha yüksek olduğu, büromuzca profesyonel bir şekilde hazırlanmış dosya ile, kendinizden emin ve güven içinde konsolosluğa başvurunuzu yapın.

Vize Başvurunuzda Size Nasıl Yardımcı Oluyoruz:

 • Vize başvurusu için gerekli evrakları gerek web sitelerimizden gerekse bize göndereceğiniz bir e-postaya cevaben size temin ediyoruz ve bu vize için gerekli evraklar listesindeki belgeleri bize elden ya da kargo ile teslim ediyorsunuz.
 • Vize başvurusu için gerekli evraklarınız elimize ulaştıktan sonra vize başvuru dosyanızı oluşturuyoruz ve ardından vize uzmanlarımız bu dosyanızın içeriğini inceleyip varsa eksik evrakları size bildiriyor.
 • Konsolosluktan başvuru randevunuzu alıyoruz
 • Gerekli olan evraklarınız bünyemizdeki yeminli tercümanlar tarafından konsolosluk icaplarına uygun şekilde tercüme ediliyor
 • Başvuru formunuzu dolduruyoruz.
 • Konsolosluk randevu gününüzde veya öncesinde eksiksiz ve profesyonelce hazırlanmış dosyanızı size teslim ediyor, bilmeniz gereken hususları size son bir kez daha açıklıyoruz.


Amerikan Green card ve Yeşil Kart Çekilişi
Amerika ABD Yeşil Kart (green card) Çekilişi Başvuru Merkezi

Amerika Birleşik Devletleri her yıl dünya çapında 55,000 adet Yeşil Kart (GreenCard) dağıtmaktadır. Hayatınızı Değiştirmek elinizde ve firmamızda mevcut uzmanlarımız sizi bekliyor yapacağınız tek şey, bir fotoğraf ve kimliğinizle bize başvuru yapmak!

YEŞİL KART / GREEN CARD ÇEKİLİŞİNİ KAZANDIĞINIZ ZAMAN HAKLARINIZ NELERDİR?

 • Amerika Birleşik Devletleri'nde hayat boyu oturma, çalışma ve ABD'ye serbestçe giriş-çıkış iznine sahip olursunuz.
 • Amerikan vatandaşlık haklarından birçoğuna sahip olursunuz.
 • Beş sene sonra tam vatandaşlık başvurusu yapabilirsiniz.
 • Amerikan Devlet üniversitelerine burs başvurusu yapabilirsiniz.
 • Amerikan Devlet daireleri dahil her yerde çalışabilirsiniz.
 • A.B.D.'de işyeri açabilirsiniz.

Yeşil Kart çekilişine katılabilmek için lise veya dengi okul mezunu olmanız yeterli. Eğer ortaokul veya ilkokul mezunu iseniz o takdirde herhangi bir mesleği en az 3 yıl boyunca yapıyor olduğunuzu belgeleyebildiğiniz takdirde başvuru yapabilmeniz mümkün. Üstelik başvuru yapabilmek için hiç İngilizce bilmeniz gerekmiyor. Yeşil Kart sahiplerinin eşleri ve 21 yaşını doldurmamış bekar çocukları da otomatik olarak Yeşil Kart sahibi olurlar.

ABD makamları her yıl Green Card başvuru prosedüründe bazı köklü değişiklikler yaptıklarını açıklamaktadır. Yeşil kart servisimiz bu yeni prosedüre göre her yıl sistemini yeniden yapılandırmaktadır ve değişiklikler karşısında gerekli düzenlemeleri yapmaktadır. Müşterilerimizin fotografları ve başvuru formları, uzman çalışanlarımız tarafindan ABD Dışişleri'nin sunucusuna geçirilecektir ve tüm başvurular doğru tarihler arasında ve istenilen şekilde ABD'deki ilgili makamlara ulaştırılacaktır. Başvurunuzun tüm aşamalarında sizi bilgilendireceğiz.

BİZ BU YOLU DAHA ÖNCE YÜRÜDÜK GELİN KILAVUZUNUZ OLALIM.